CCTV Kamera Sistemleri

İzlemek istediğiniz alanların değişik yerlerine yerleştireceğiniz kameralar ile ortamı kontrol altına alan sistemlerdir.Bu sistemler dijital ve analog sistemler olarak iki grupta toplayabiliriz.

Her iki sistemde kullanılan kameralar aynıdır .Bu sebepten analog sistemden dijital sisteme geçiş çok kolaydır. CCTV sistemlerinde Mekanın özelliklerine göre değişik tipte kameralar kullanılır. Ortam Şartlarına göre kablosuz kameralar , İnfraredli gece görüşlü kameralar, hareketi kontrol edilebilen kameralar (PTZ kontrol), Network kameralar ve dome kameralar kullanılır.

Analog sistemlerde izleme monitörden yapılırak kayıt için video kaydedici kullanılır.Bun tür sistemler quad (bölücü) veya switcherlar (seçiciler) ile beraber çalışır. Quadlar ve seçiciler , istenilen kameranın görüntüsünü seçerek monitöre verme , büyültme , küçültme ve periyodik olarak gösterme işlemlerini yaparlar.

Dijital sistemlerde (DVR : Dijital Video Recorder) izleme monitörden ve kayıt , sistemin mevcut bilgisayarınızın sabit diskine yapılır.


Faaliyet Alanlarımız ?

Güçlü altyapımızla, uzmanlık alanlarımızda hizmet veriyoruz.

Elektrik Taahhüt

Enerjimizi Dengeli Kullanın.

Projelendirme

Öngörülemeyeni Görün.

Enerji Yönetimi

Verimliliği Arttırın

Topraklama Ölçümü

Tesisinizi Koruyun.

Yangın Alarm Sistemleri

Önleminizi Alın .

CCTV Kamera Sistemleri

Güvende Hissedin.

Acil Anons Sistemleri

Önlemlerinizi Alın.

Bina Otomasyon Sistemi

Hayatınızı Kolaylaştırın.

Elektrik Panoları

Sisteminizi Koruyun.

Kompanzasyon Panoları

Tüketim Maaliyetini Azaltınız.

Led Dünüşüm

Tasarruf Edin.

Aydınlatma Projeleri

Tasarruf Edin.