Safari Mühendislik

Yüzlerce çalışanımızla, oluşturduğumuz istihdam alanlarıyla, hem ülkemize, hem insanımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz. İnsana ve işine saygı gösteren bir anlayışla çalışan ekibimize teşekkürü borç biliyoruz. Siz de bizimle çalışmak isterseniz yandaki başvur butonu ile bize cv gönderebilirsiniz.


Hakkımızda

Safari Mühendislik olarak 10 yılıdır Elektrik Proje , Elektrik Taahhüt ve Pano sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Üstlendiği projelerin baştan sona elektrik tesisatı ile orta ve alçak gerilim ile zayıf akım sistemlerinin tüm alt ve üst yapı işleri, Safari’nin uygulama gamını oluşturuyor. Müşteriler ise Safari’nin farkını, anahtar tesliminde sona ermeyen ‘tam hizmet’ yaklaşımında ve uygulama sonrası kesintisiz teknik destekte buluyorlar. Safari Mühendislik, bugün en hassas mühendislik çözümlerini uygulamaya koyan güçlü bir şirket olarak tanınıyor. Safari’yi aranan bir firma konumuna, en yeni tekniklere hakim, kaliteli hizmet zihniyetini özümsemiş, yüksek deneyime sahip uzman bir işgücü ulaştırıyor.

Firma Yönetimi Seyfullah SEPET (Elektrik-Elektronik Müh.) tarafından yürütülmektedir.

Safari Mühendislik -Elektrik Taahhüt, Elektrik Proje, Pano, Tesisat, Perpa, Elektrik firmaları  İstanbul Avrupa - elektrik taahhüt, elektrik taahhüt firmaları,